Witamy w MBA Finance s.c.
SZUKASZ BIURA RACHUNKOWEGO?
MBA Finance s.c. jest biurem rachunkowym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej zarówno dla spółek kapitałowych, spółek osobowych jak i dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

DLACZEGO MY?
MBA Finance s.c. to projekt, który zrodził się z pomysłu dwóch przedsiębiorczych kobiet mających w branży finansowo - księgowej wspólnie ponad 30-letni staż zawodowy. To co nas wyróżnia - to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i znajomość zagadnień rachunkowo-podatkowych. Nasze zalety dają Państwu gwarancję solidności i bezpieczeństwo finansowe, ma to bezpośredni wpływ na warunki funkcjonowania Państwa biznesu. We współpracy z naszymi klientami opieramy się przede wszystkim na dewizie, że każdy z nich potrzebuje indywidualnego podejścia ze względu na odmienne warunki, w jakich działa ich przedsiębiorstwo. Dla naszego biura każdy klient jest ważny, dlatego do każdego podchodzimy indywidualni. W naszej firmie klient ma przypisanego tylko sobie opiekuna, którego celem jest poznanie specyfiki Państwa firmy oraz jej indywidalnych potrzeb. Dlatego już na etapie początkowym staramy się w sposób optymalny poznać charakter biznesowy klienta, otoczenie rynkowe w jakim działa oraz wewnętrzną strukturę i procesy w przedsiębiorstwie, co pozwala na płynną i efektywną współpracę.

Dzięki takiemu podejściu wykształciłyśmy maksymę naszej firmy:

SZANUJEMY TWÓJ CZAS!
SZYBKI KONTAKT
PODATNIKU PAMIĘTAJ!
NOWOROCZNE CIĘCIE ULG PODATKOWYCH

Nowy 2013 rok będzie bogatszy o zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią rządu i na podstawie opublikowanej już [...]
Czy podatnik, który wystawia faktury VAT w formie papierowej może ich kopie przechowywać w formie elektronicznej na dyskach CD? TAK. Zgodnie z § 21 ust. 2 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania faktur, sposobu [...]  więcej...
Kiedy podatnik może obniżyć podstawę opodatkowania w podatku od towarów i usług? Zgodnie z art. 29 ust 4a ustawy o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2011r. Nr 177, poz. 1054), podatnik może zmniejszyć podstawę opodatkowania w stosunku do podstawy określonej w wystawionej fakturze pod [...]  więcej...